Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-1
Gotowy
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User THE MAT ACADEMY WALES
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-2
Gotowy
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
George Salgado CPAMMA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-3
Gotowy
Jc Bourdieu
American Top Team Palm Beach Gardens
Wygrana na punkty - 02:52
Wesly Payano Bronx Martial Arts Academy
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-4
Gotowy
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Connor Musumeci Maxum BJJ
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-5
Gotowy
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Alex Otero
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-6
Gotowy
Jc Bourdieu
American Top Team Palm Beach Gardens
Kevin Viveros TEAM JUCAO USA Wygrana na punkty - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-7
Gotowy
Michael Gantt
Gracie charlottesville
Wygrana na punkty - 06:00
Justin Lee The Fight Lab USA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-8
Gotowy
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Wygrana na punkty - 06:00
Oliver Hernandez VITOR SHAOLIN BJJ
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-9
Gotowy
Kevin Viveros
TEAM JUCAO USA
Wygrana na punkty - 03:41
Michael Gantt Gracie charlottesville
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-10
Gotowy
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Michael Gantt Gracie charlottesville Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-11
Gotowy
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Kevin Viveros TEAM JUCAO USA
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-12
Gotowy
Kim-Lien Kendall
Hinds Combat Sports
LAURA GRIFFITH GFTeam CT Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-13
Gotowy
Kim-Lien Kendall
Hinds Combat Sports
Wygrana na punkty - 01:45
Unknown User Ascension Athletics
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-14
Gotowy
LAURA GRIFFITH
GFTeam CT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Unknown User Ascension Athletics
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-15
Gotowy
Anthony Belizaire
UFC Gym
Wendell Gerard Alliance Marcelo Garcia Wygrana na punkty - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-16
Gotowy
MATTHEW MCCABE
NJMA
Alex Brown Gracie charlottesville Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-17
Gotowy
Wendell Gerard
Alliance Marcelo Garcia
Keith Rutter American Combat Club Wygrana na punkty - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-18
Gotowy
Samuel Melnik
Matteo Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Tarek Mady GROUND CONTROL
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-19
Gotowy
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:36
Unknown User Radical MMA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-20
Gotowy
Samuel Taddonio
VITOR SHAOLIN BJJ
Scott Mackinnon Victory JiuJitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-21
Gotowy
Alex Brown
Gracie charlottesville
Wygrana na punkty - 06:00
Ian Kurtz EVOLUTION MMA NYC
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-22
Gotowy
Stepan Boltalin
RENZO GRACIE BROOKLYN
Keith Speed American Top Team Wygrana na punkty - 05:24
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-23
Gotowy
Daniel Lopez
UFC GYM
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-24
Gotowy
Micah Cox
American Combat Club
Sebastian Mejias Hinds Combat Sports Wygrana na punkty - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-25
Gotowy
Keith Rutter
American Combat Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Samuel Melnik Matteo Brazilian Jiu Jitsu
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-26
Gotowy
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:44
Scott Mackinnon Victory JiuJitsu Academy
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-27
Gotowy
Alex Brown
Gracie charlottesville
Keith Speed American Top Team Wygrana na punkty - 05:29
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-28
Gotowy
Nehemyah Yah'Isreal
B1 Brazilian jiu jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Sebastian Mejias Hinds Combat Sports
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-29
Gotowy
Keith Rutter
American Combat Club
Michael Gardinet Bronx Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-30
Gotowy
Keith Speed
American Top Team
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-31
Gotowy
Keith Rutter
American Combat Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Keith Speed American Top Team
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-32
Gotowy
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Wygrana na punkty - 06:00