Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-1
Završeno
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User THE MAT ACADEMY WALES
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-2
Završeno
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
George Salgado CPAMMA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-3
Završeno
Jc Bourdieu
American Top Team Palm Beach Gardens
Pobeda po poenima - 02:52
Wesly Payano Bronx Martial Arts Academy
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-4
Završeno
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Pobedio Završnicom - 01:57
Connor Musumeci Maxum BJJ
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-5
Završeno
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Alex Otero
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-6
Završeno
Jc Bourdieu
American Top Team Palm Beach Gardens
Kevin Viveros TEAM JUCAO USA Pobeda po poenima - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-7
Završeno
Michael Gantt
Gracie charlottesville
Pobeda po poenima - 06:00
Justin Lee The Fight Lab USA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-8
Završeno
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Pobeda po poenima - 06:00
Oliver Hernandez VITOR SHAOLIN BJJ
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-9
Završeno
Kevin Viveros
TEAM JUCAO USA
Pobeda po poenima - 03:41
Michael Gantt Gracie charlottesville
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-10
Završeno
Oliver Hernandez
VITOR SHAOLIN BJJ
Michael Gantt Gracie charlottesville Pobedio Završnicom - 04:42
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / White Belt
(Gi Tournament)
G-11
Završeno
Marc Hughes
Gracie Barra North Princeton
Pobedio Završnicom - 02:31
Kevin Viveros TEAM JUCAO USA
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-12
Završeno
Kim-Lien Kendall
Hinds Combat Sports
LAURA GRIFFITH GFTeam CT Pobedio Završnicom - 02:39
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-13
Završeno
Kim-Lien Kendall
Hinds Combat Sports
Pobeda po poenima - 01:45
Unknown User Ascension Athletics
Female - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Intermediate
(Gi Tournament)
G-14
Završeno
LAURA GRIFFITH
GFTeam CT
Pobedio Završnicom - 01:02
Unknown User Ascension Athletics
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-15
Završeno
Anthony Belizaire
UFC Gym
Wendell Gerard Alliance Marcelo Garcia Pobeda po poenima - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-16
Završeno
MATTHEW MCCABE
NJMA
Alex Brown Gracie charlottesville Pobedio Završnicom - 04:34
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-17
Završeno
Wendell Gerard
Alliance Marcelo Garcia
Keith Rutter American Combat Club Pobeda po poenima - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-18
Završeno
Samuel Melnik
Matteo Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Tarek Mady GROUND CONTROL
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-19
Završeno
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:36
Unknown User Radical MMA
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-20
Završeno
Samuel Taddonio
VITOR SHAOLIN BJJ
Scott Mackinnon Victory JiuJitsu Academy Pobedio Završnicom - 02:50
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-21
Završeno
Alex Brown
Gracie charlottesville
Pobeda po poenima - 06:00
Ian Kurtz EVOLUTION MMA NYC
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-22
Završeno
Stepan Boltalin
RENZO GRACIE BROOKLYN
Keith Speed American Top Team Pobeda po poenima - 05:24
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-23
Završeno
Daniel Lopez
UFC GYM
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Pobedio Završnicom - 02:44
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-24
Završeno
Micah Cox
American Combat Club
Sebastian Mejias Hinds Combat Sports Pobeda po poenima - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-25
Završeno
Keith Rutter
American Combat Club
Pobedio Završnicom - 01:19
Samuel Melnik Matteo Brazilian Jiu Jitsu
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-26
Završeno
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:44
Scott Mackinnon Victory JiuJitsu Academy
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-27
Završeno
Alex Brown
Gracie charlottesville
Keith Speed American Top Team Pobeda po poenima - 05:29
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-28
Završeno
Nehemyah Yah'Isreal
B1 Brazilian jiu jitsu
Pobedio Odlukom - 06:00
Sebastian Mejias Hinds Combat Sports
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-29
Završeno
Keith Rutter
American Combat Club
Michael Gardinet Bronx Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-30
Završeno
Keith Speed
American Top Team
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Pobeda po poenima - 06:00
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-31
Završeno
Keith Rutter
American Combat Club
Pobedio Završnicom - 02:17
Keith Speed American Top Team
Male - Gi Tournament (Absolute - Ten or Tap Ruleset) / Blue Belt
(Gi Tournament)
G-32
Završeno
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Nehemyah Yah'Isreal B1 Brazilian jiu jitsu Pobeda po poenima - 06:00